Bio-Scan - Gabinet Diagnostyki Biorezonansowej i Terapii Naturalnch Bio-Scan - Gabinet Diagnostyki Biorezonansowej i Terapii Naturalnch

Terapia urządzeniem typu Zapper


Urządzenie Zapper jest zbudowane w oparciu o metodę, która powstała na podstawie 40 lat badań grupy cenionych, światowych mikrobiologów zajmujących się ukrytymi przyczynami chorób.

Posiadany przez nas Zapper Deluxe ver. 8000, jest na rynku absolutnie jedynym urządzeniem, które gwarantuje, że przeprowadzona terapia będzie tak skuteczna i bezpieczna jak w profesjonalnych laboratoriach. Dzieje się tak dlatego, że łączy on w sobie trzy osobne funkcje. Zawarto w nim wszystko co na temat zappingu do tej pory odkryto. W urządzeniu znajduje się rozbudowana wersja zappera, generator częstotliwości (który odpowiada generatorom laboratoryjnym).

Zapper Deluxe ver. 8000 jako jedyny na rynku posiada 25 opracowanych programów usuwających wszystkie pasożytnicze przyczyny powstawania danego schorzenia w organizmie. Każdy program usuwa od kilku do kilkudziesięciu odmian parazytów automatycznie występujących przy konkretnym schorzeniu.


Lista dostępnych programów


Skąd się wziął zapper?

Urządzenie Zapper jest zbudowane w oparciu o metodę, która powstała na podstawie 40 lat badań grupy cenionych, światowych mikrobiologów zajmujących się ukrytymi przyczynami chorób. Okazało się, że w większości przypadków schorzenie rozwija się z powodu rozrastającej się nagle koloni wirusów, bakterii, grzybów, pleśni lub pasożytów. Kolonie te są odporne na większość preparatów które przyjmujemy, a nawet żywią się konserwantami które dostają się do naszego organizmu poprzez jedzenie. Są jednak całkowicie bezbronne wobec prądów niskiej częstotliwości. Właśnie ta zależność była punktem wyjściowym do badań. W latach 90-tych powstał prototyp urządzenia znanego dzisiaj jako Zapper. Na czele zespołu badawczego który stworzył pojęcie "Zappingu" czy unicestwiania mikroorganizmów prądem elektrycznym stanęła dr. Hulda Clark, chociaż nie można powiedzieć, że była ona prekursorem, ponieważ równolegle podobne badania nad wpływem prądu na mikroorganizmy prowadził dr.Bob Beck. Różnica polega tylko na tym, że "Zapping" bardziej skuteczny jest w zabijaniu pasożytów i mikrobów żyjących w narządach, a terapia dr.Boba Becka wykorzystująca Digital Silver Pulsera idealnie nadaje się do oczyszczania krwi i limfy. Dzięki bardzo szybkiemu rozwojowi elektroniki, skomplikowane urządzenie laboratoryjne zostało zamienione w małe przenośne urządzenie zwane "Zapperem".

(informacja producenta urządzenia)


UWAGA! W myśl art. 2 pkt. 38 ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych aparaty 3D HDS, Bioplasm, Zapper nie są urządzeniami medycznymi.