Bio-Scan - Gabinet Diagnostyki Biorezonansowej i Terapii Naturalnch Bio-Scan - Gabinet Diagnostyki Biorezonansowej i Terapii Naturalnch

Bio-Scan jest certyfikowanym gabinetem medycyny komplementarnej. W trosce o państwa zdrowie uzupełniamy leczenie nieinwazyjnymi metodami opracowanymi przez autorytety naukowe z dziedziny medycyny i fizyki ostatnich dziesięcioleci z wykorzystaniem tzw. diagnostyki kwantowej organizmu poszerzając je o techniki naturalne i suplementy.


Wykonujemy biorezonansowe skanowanie organizmu, które umożliwia kompleksową ocenę wszystkich narządów i układów, ocenę zmian i nieprawidłowości, pokazuje przebyte i aktywne lub zagrażające procesy chorobowe, wykrywa pasożyty , toksyny i alergeny. Nowością jest aparat do oceny składu organizmu, który pozwala podać stan nasycenia (niedoboru lub nadmiaru) witamin, składników mineralnych, hormonów metali ciężkich i wiele innych parametrów - ok 100 stron analizy i wykresów. Bardzo przydatne dla osób suplementujących się - dobór właściwych suplementów i korekta ilości przyjmowanych.


Ponad to proponujemy masaż kregosłupa na łóżku masującym firmy Ceragem posiadającym nefrytowe, podgrzewane roli masujące oraz promieniowanie leczniczym pasmem podczerwieni - regeneracja tkanek, zwyrodnień i zastarzałych urazów i blizn.


Bardzo pomocna dla osób z problemami z górnymi drogami oddechowymi, zatokami, oraz z niedosłuchami jest terapia Indian Hopi, tzw. świecowania uszu. Jest to relaksujący zabieg stosowany zarówno przy infekcjach przewlekłych jak i ostrych (katary, przeziębienia, infekcje wirusowe.)


U klientów lubiących medycynę energetyczną stosujemy także inne metody np. bioenergoterapię i refleksoterapię stóp.


Bio-Scan jest certyfikowanym gabinetem medycyny komplementarnej.


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.


UWAGA! W myśl art. 2 pkt. 38 ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych aparaty 3D HDS, Bioplasm, Quantum Resonance Magnetic Analizer, Zapper nie są urządzeniami medycznymi. Analizy służą profilaktyce zdrowotnej.